BAYİLİK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

 1. İliona bayisi olabilmek için güzellik salonu, güzellik merkezi, klinik veya eczane faaliyet alanlarından birinde hizmet vermeniz gerekmektedir.
 2. İşletme sahibi değil iseniz MEB onaylı güzellik ve saç bakım hizmetleri eğitim belgeniz olması gerekmektedir.
 3. Eğitim belgesi, vergi levhası gibi dosyalar aşağıdaki bağlantı üzerinden sisteme yüklenmelidir.
 4. Sözleşmenin tüm sayfaları kaşelenip, şirket sahipleri tarafından (imza sirkülerindeki imza kullanılacaktır) imzalanmalıdır.
 5. Yeni açılan cari hesapların, ürün alımlarındaki ödeme şekli nakit-havale-iyzico şeklinde olacaktır.
 6. Sözleşme iki nüsha hazırlanıp elden, posta yada kargo ile İliona merkez adresine aslı gönderilmelidir. Talep edildiği taktirde karşı sözleşmeniz size iletilecektir.
 7. Şirketler için aşağıdaki evrakların pdf lerini bu ekrandan online yükleyebileceğiniz gibi sözleşmeyle birlikte kargo ile de gönderebilirsiniz.
 8. Başvurunuz sonrasında sizin için oluşturulan BayilikTalepNo sunu ıslak imzalı kaşeli Bayilik Sözleşmesi üzerine not olarak ekleyiniz.
 9. Talebiniz, ıslak imzalı sözleşmeniz İliona Merkezimize ulaştıktan sonra 1-5 gün arasında sonuçlandırılacak ve Müşteri Temsilcilerimiz sizi telefon veya mail yolu ile bilgilendirecektir.
 10. Online bayilik başvurusu yapılıp Talep Numarası alındıktan sonra , Islak imzalı sözleşmenin 30 iş günü içerisinde tarafımıza ulaşmaması durumunda Başvurunuz iptal edilecektir.
 11. Her türlü soru ve öneriniz için bize 05340734224 numaralı işletme numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

GEREKLİ OLAN EVRAKLAR

ŞİRKETLER İÇİN

 • Bayi Sözleşmesi
 • İmza Sirküsü
 • Vergi Levhası
 • Eğitim Belgesi

BAYİ BAŞVURU FORMU

Şirket Adı
Adres
Mahalle
Posta Kodu
Telefon
Vergi No